Káva Kafe CZ


Čerstvá káva: Brazilská Etiopská Indická Kolumbijská Kostarická
Značková káva: Alfredo Borbone Bristot Dallmayr Lavazza Segafredo

Káva Dallmayr levně, Dallmayr prodomo, Palazzo, Espresso, Monaco, d'Oro

Káva Dallmayr prodomo mletá

Vybraná směs mleté kávy z nejjemnějších vybraných druhů odrůd pěstovaných ve vysokohorských oblastech.

Kába Dallmayr prodomo

Káva Dallmayr Palazzo zrnková

Spojení nejlepších káv, které vytvořily silné aroma a plnou chuť.

Káva Dallmayr Palazzo

Káva Dallmayr Espresso Monaco zrnková

Vybraná zrna Arabika propůjčují tomuto espressu jeho pravou a nezaměnitelně jemnou chuť. Káva pražená a mletá speciálně pro přípravu v přístrojích na espresso podle originálního italského receptu. Intenzivní a jemně natrpklá, s typickým aroma Dallmayr a se sametově jemnou pěnou. Ušlechtilá a nezaměnitelně jemná chuť, 100% Arabika.

Dallmayr Espresso Monaco

Káva Dallmayr Espresso d'Oro zrnková

Káva vytvořená speciálně pro přípravu v kávových automatech a přístrojích na espreso. Jemná kompozice z nejlepších plantáží světa – s typickou chutí italského espresa a se zlatohnědou pěnou crema. Pro přípravu v přístrojích na espreso se používají speciálně přebraná zrna, která se pak pečlivě praží. Espresso d´Oro s plným aroma a jemnou pěnou je mimořádným zážitkem i jako cappuccino a latte macchiato.

Káva Dallmayr Espresso d'Oro

Káva Dallmayr Crema d'Oro zrnková

Káva vytvořená speciálně pro přípravu v kávových automatech a přístrojích na espreso. Výsledkem pečlivého sladění směsi nejvybranějších zrn a šetrného pražení je sametově jemná, světlá pěna a vyvážené aroma.

Káva Dallmayr Crema d'Oro

Káva Dallmayr Crema d'Oro Intensa zrnková

Káva vytvořená speciálně pro přípravu v kávových automatech a přístrojích na espreso. Tato nová směs špičkové kvality je charakteristická svou intenzivní chutí s typickým nádechem italského espresa a jemnou pěnou crema. Ať už si ji vychutnáte čistou jako café cr?me nebo jako cappuccino či latte macchiato, vždy se v ní rozvine její kořenitá vůně.

Káva Dallmayr Crema d'Oro Intensa

Káva Dallmayr Café Créme Ticino zrnková

Káva Dallmayr Café Créme Ticino je kávou s plnou chutí a výrazným aroma. Je vhodná také na přípravu neodolatelného cappuccina či latté macchiata.

Káva Dallmayr Café Créme Ticino

Káva Dallmayr Café Créme Speciale zrnková

Dallmayr Café Créme Speciale je káva s mistrovsky vyváženou chutí těch nejlepších, přirozeně jemných vysokohorských odrůd. 100% Arabica.

Káva Dallmayr Café Creme Speciale


Pro vstup do eshopu klikněte na následující banner:
KávaKáva.cz - Značkové kávy levně | Lavayya, Illy, Dallmayr a další...


Naši partneři:

Práce CZ Katalog ubytování v ČR Ubytování na Šumavě Domácí práce, brigády Tetování - motivy a vzory Gelové nehty - fotogalerie Omalovánky online k vytisknutí Katalog ubytování na Slovensku Databáze lékařů Iveta Bartošová Omalovánky online Práca SK LCD a plazmové televize Tenis online

Partnerké weby, výměna odkazů, projekt Lumal